Obsah

Stránka

Děti ze školy závodily

Běžecký závod

V sobotu 25. března 2017 se tři žáci naší školy zúčastnili závodu v běhu o délce 1,5 km. Závod se běžel v rámci MČR na 100 km a na děti čekalo jedno kolo v parku ve Štruncových sadech v Plzni.  Závodu se zúčastnila Barbora Chaloupková z 1. třídy, Julie Hejduková ze 2. třídy a Rostislav Hrabovský z 5. třídy. Sluníčko krásně svítilo a všechny naše děti běžely s úsměvem a s velkou ctí se popraly s tratí tak dobře, že všichni skončily na bedně vítězů! Julie s časem lehce přes 7 minut obsadila první místo a Barborka získala místo druhé s krásným časem přes 9 minut. Byl to její první závod, stejně jako Rostíkův, který s časem přes 8 minut obsadil místo třetí mezi chlapci.  Děti i s rodiči si sportovní odpoledne moc užily a já jím za celou naší svárovskou školu ještě jednou moc gratuluji! Také děkuji rodičům, že své děti ve sportu podporují!