Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

 

Vizitka s kontaktními údaji

 QR vizitka

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

7.4.2014 - MŠ Svárov - Barvy

 

Komunikační brána :

SMS-ZDARMA

seznam

centrum

Gmail

Atlas.cz

 Hotmail 

 

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

 

Měření rychlosti internetu.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Hrad Červený Újezd Hrad Červený Újezd

1km, Naplánovat výlet 

Hrad Červený Újezd se nachází ve středních Čechách nedaleko obce Unhošť, asi 15 km od hlavního města Praha. Nejedná se o "klasický hrad", protože stavba byla postavena v letech 2..

Akvapark Kladno Akvapark Kladno

9km, Naplánovat výlet 

Akvapark Kladno se nachází na okraji města Kladno, nedaleko Sletiště v České republice. Aquapark vznikl v roce 2004 přestavením původního plaveckého bazénu. Akvapark Kladno nabíz..

Lidice Lidice

9km, Naplánovat výlet 

Lidice jsou obec v České republice , která byla během 2. světové války vyhlazena německým nacisty. Nachází se ve Středočeském kraji, cca 20 km severozápadně od Prahy . V současno..

Kladno Kladno

10km, Naplánovat výlet 

Kladno je velké město v České republice. Nachází se na západě regionu Středočeský kraj (Okres Kladno) , přibližně 20 km od města Praha. Ve městě dnes přebývá zhruba 70 000 t..

Letohrádek Hvězda Letohrádek Hvězda

13km, Naplánovat výlet 

Letohrádek Hvězda se nachází na Bílé Hoře, ve stejnojmenné oboře Hvězda v Praze , v České republice . Asi 7 km západně od středu města. Pohled do historie letohrádkuObora Hvězda..

Turyňský rybník Turyňský rybník

12km, Naplánovat výlet 

Turyňský rybník se nachází ve Středních Čechách, nedaleko města Kladno. Jedná se o největší vodní plochu na Kladensku. Turyňský rybník se také nazývá Záplavy. Tento název nám při..

Přírodní park Košíře Přírodní park Košíře

14km, Naplánovat výlet 

Přírodní park Košíře je chráněné území v Česku . Nachází se v Praze , v katastrálním území Prahy 5 a Prahy 13.O přírodním parkuChráněné území Přírodní park Košíře bylo vyhlášeno ..

Rozhledna Cibulka Rozhledna Cibulka

15km, Naplánovat výlet 

Rozhledna Cibulka je kamenná vyhlídková věž, postavená ve stylu romantické zříceniny. Nachází se v hlavním městě Praha v přírodním parku Košíře v České republice . Nedaleko od ..

Břevnovský klášter Břevnovský klášter

15km, Naplánovat výlet 

Břevnovský klášter je nejstarší mužský klášter v Čechách. Nachází se v Praze , v Břevnově, v místech u pramene potoka Brusnice, kde se měl podle pověsti setkal biskup sv. Vojtěch..

Vápencové lomy Amerika Vápencové lomy Amerika

12km, Naplánovat výlet 

Vápencové lomy Amerika, tzv. Amerika, je skupina bývalých lomů v Chráněné krajinné oblasti Český kras. Lomy se nacházejí u obce Mořina, mezi Prahou a Berounem , v České republi..

Městský plavecký areál Beroun Městský plavecký areál Ber..

12km, Naplánovat výlet 

Městský plavecký areál Beroun je vodní a relaxační areál. Nachází se ve městě Beroun ve středních Čechách cca 30km od hlavního města Praha. Tipsport Laguna nabízí sportovní bazé..

Divoká Šárka Divoká Šárka

15km, Naplánovat výlet 

Divoká Šárka je přírodní rezervace tvořená skalnatým údolí. Nachází se na okraji hlavního města Praha v České republice. Divoká Šárka se stala první chráněnou lokalitou na území ..

Prokopské údolí Prokopské údolí

16km, Naplánovat výlet 

Prokopské údolí je přírodní rezervace v Česku . Nachází se na území hlavního města Prahy , konkrétně v katastru Prahy 5, mezi Jinonicemi a Zlíchovem, v nadmořské výšce mezi 220 -..

Hrad Okoř Hrad Okoř

14km, Naplánovat výlet 

Hrad Okoř je známá zřícenina gotického hradu v Česku. Leží asi 15 km severovýchodně od centra Prahy. První písemné zmínky o hradě pocházejí z 13. století. Dnešní gotický hrad vzn..

Aquapark Barrandov Aquapark Barrandov

16km, Naplánovat výlet 

Aquapark Barrandov je zábavné vodní a relaxační centrum. Nachází se v hlavním městě České republiky Praha. Aquapark Barrandov nabízí venkovní a vnitřní areál. Ve vnitřní části na..

Zámek Lány Zámek Lány

15km, Naplánovat výlet 

Zámek Lány je oficiálním letním sídlem prezidentů České republiky. Nachází se v obci Lány, v okrese Kladno. Jedná se o barokní zámek, který vznikl na místě původní dřevěné tvrze...

Bubovické vodopády Bubovické vodopády

13km, Naplánovat výlet 

Bubovické vodopády se nacházejí v CHKO Český kras cca 2,5 km od obce Srbsko nedaleko města Beroun v České republice. Vodopády nejsou příliš velké, ale přesto jsou velmi pěkné...

Loosova vila Loosova vila

17km, Naplánovat výlet 

Loosova vila známá též jako Müllerova vila je luxusní a jedinečná stavba v Česku . Nachází se v Praze , ve Střešovicích, v ulici Nad Hradním vodojemem 14.Müllerova vilaLoosova vi..

Koupaliště Petynka Koupaliště Petynka

17km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Petynka je veřejný plavecký areál. Nachází se v hlavním městě Praha v části Střešovice v České republice. Koupaliště Petynka nabízí pro své návštěvníky bazén o velikos..

Loreta Loreta

17km, Naplánovat výlet 

Loreta je poutní místo a barokní památka. Nachází se ve městě Praha v blízko Pražského hradu v České republice. Loreta je uzavřeným komplexem staveb. Obsahuje Svatou Chýši, kos..

Petřínské bludiště Petřínské bludiště

18km, Naplánovat výlet 

Petřínské bludiště je zábavní objekt. Nachází se na vrchu Petřín v hlavním městě Praha v České republice. Původně byla budova bludiště postavena pro expozici Klubu českých tu..

Hrad Karlštejn Hrad Karlštejn

14km, Naplánovat výlet 

Hrad Karlštejn je gotický hrad v Česku . Je to jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších hradů v zemi. Nachází se přibližně 30 km od Prahy , v okrese Beroun.HistorieHrad Karlš..

Štefánikova hvězdárna Štefánikova hvězdárna

18km, Naplánovat výlet 

Štefánikova hvězdárna se nachází v Petřínských sadech u Hladové zdi, v nejjižnějším cípu Hradčan v Praze , která leží ve středočeském kraji v Česku . Se stavbou Štefánkovy hvězd..

Šternberský palác Šternberský palác

18km, Naplánovat výlet 

Šternberský palác je výrazná barokní stavba se stálou expozicí Národní galerie. Nachází se na Hradčanském náměstí blízko Pražského hradu v hlavním městě Praha v České republic..

Růžencová slavnost Růžencová slavnost

18km, Naplánovat výlet 

Růžencová slavnost je geniální a ojedinělé dílo ve sbírce Národní galerie v Praze v České republice . Práce renesančního malíře Albrechta Dürera je natolik výjimečná, že ona sam..

Quo vadis Quo vadis

18km, Naplánovat výlet 

Quo vadis je prvním dílem významného českého umělce Davida Černého. Plastika trabantu na nohách, symbolizující hromadný exodus východních Němců v roce 1989, stojí v Praze v Čes..

Království železnic Království železnic

18km, Naplánovat výlet 

Království železnic je největší modelová železnice v České republice . Tento úžasný malý svět pro děti i dospělé najdete v hlavním městě Praze , na Smíchově, v obchodním komplex..

Kostel Panny Marie Kostel Panny Marie

18km, Naplánovat výlet 

Kostel Panny Marie byl nejstarší církevní stavbou na Pražském hradě , který leží v historickém jádru města Prahy , v České republice .Období knížat a králůStavbu nechal na západn..

Kaple sv. Kříže Kaple sv. Kříže

18km, Naplánovat výlet 

Kaple sv. Kříže je umístěna na II. nádvoří Pražského hradu v Praze.Historie Pochází z tereziánské přestavby Pražského hradu v letech 1756 – 1764. Dnešní klasicistní plášť Kaple..

Lezecké centrum SmíchOFF Lezecké centrum SmíchOFF

18km, Naplánovat výlet 

Lezecké centrum SmíchOFF je největší sportoviště svého druhu v České republice . Nachází se v Praze , na Smíchově, v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory.Lezecká stěna Smíc..

Katedrála sv. Víta Katedrála sv. Víta

18km, Naplánovat výlet 

Katedrála sv. Víta je gotický křesťanský chrám. Nachází se ve městě Praha v České republice. Katedrála sv. Víta stojí na místě první svatyně, která zde byla postavena v roce 92..

Vrtbovská zahrada Vrtbovská zahrada

18km, Naplánovat výlet 

Vrtbovská zahrada je nádherná barokní zahrada v Praze. Najdeme ji na Malé Straně za Vrtbovským palácem ve svahu Petřína. Nachází se zde strmá schodiště a terasy s balustrádami. V..

Chrám sv. Mikuláše (Malá Strana) Chrám sv. Mikuláše (Malá S..

18km, Naplánovat výlet 

Chrám sv. Mikuláše (Malá Strana) známý také jako kostel svatého Mikuláše je barokní kostel v Praze , v České republice . Nachází se v historickém centru, na Malostranském náměstí..

Muzeum hraček Praha Muzeum hraček Praha

18km, Naplánovat výlet 

Muzeum hraček Praha je velmi zajímavé muzeum nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Muzeum se nachází v areálu Pražského hradu, v bývalém purkrabství v hlavním městě Praha v Č..

Zlatá ulička Zlatá ulička

18km, Naplánovat výlet 

Zlatá ulička (oficiální název Zlatá ulička u Daliborky) je asi nejromantičtějším a turisty nejvyhledávanějším zákoutím Pražského hradu v Praze . Zlatá ulička je dlouhá asi 230 ..

Věž Daliborka Věž Daliborka

18km, Naplánovat výlet 

Věž Daliborka je součást pozdně gotického severovýchodního opevnění Pražského hradu v Praze . Navazuje na známou Zlatou uličku . Věž Daliborka je asi ze všech žalářních věží v Č..

Letohrádek královny Anny Letohrádek královny Anny

18km, Naplánovat výlet 

Letohrádek královny Anny, též zvaný Belvedere se nachází mezi Královskou zahradou a Chotkovými sady, severně od Pražského hradu v Praze. Letohrádek královny Anny byl postaven v..

Valdštejnská zahrada Valdštejnská zahrada

19km, Naplánovat výlet 

Valdštejnská zahrada je typickou barokní zahradou. Nachází se v českém hlavním městě Praze , na Malé Straně, v areálu Valdštejnského paláce , kde v současné době sídlí Senát Pa..

Tančící dům Tančící dům

19km, Naplánovat výlet 

Tančící dům nebo-li Ginger a Fred se nachází na Jiráskově náměstí, poblíž Národního divadla v Praze. Název je inspirovaný slavným meziválečným tanečním párem Fred Astair a Ginger..

Karlův most Karlův most

19km, Naplánovat výlet 

Karlův most je nejstarším mostem na řece Vltavě a druhým nejstarším dochovaným mostem v České republice. Je dominantou hlavniho města Prahy. Byl postaven v letech 1357 - 1402 za..

Národní divadlo Národní divadlo

19km, Naplánovat výlet 

Národní divadlo je nejznámější divadlo v České Republice. Nalézá se v České Republice ve městě Praha na břehu řeky Vltavy. Národní divadlo sídlí v novorenesanční budově od Josefa..

Karlovy Lázně Karlovy Lázně

19km, Naplánovat výlet 

Karlovy Lázně patří k největším hudebním klubům ve střední Evropě. Nacházejí se v Česku , v Praze , u Karlova mostu . Adresa klubu je: Smetanovo nábřeží 198.Karlovky - jeden z ne..

Solidní Nejistota Solidní Nejistota

19km, Naplánovat výlet 

Solidní Nejistota je menší klub, který je multifunkční, multikulturní a multietnické centrum zábavy v Praze , v Česku . Nachází se v ulici Pštrossova 21.Jeden z nejlepších klubů ..

Mostecká věž Praha Mostecká věž Praha

19km, Naplánovat výlet 

Věž stojí na prvním pilíři Karlova mostu. Byla postavena za Karla IV. - českého krále a císaře Svaté říše římské. Interiéry věže prodělaly v průběhu staletí časté změny. Dnešní p..

Klášter Emauzy Klášter Emauzy

19km, Naplánovat výlet 

Klášter Emauzy neboli klášter benediktinů u chrámu Panny Marie a slovanských patronů se nachází nedaleko Karlova náměstí v Praze na Novém městě. Praha leží ve Středočeském kraji..

Colloredo-Mansfeldský palác Colloredo-Mansfeldský palá..

19km, Naplánovat výlet 

Colloredo-Mansfeldský palác je vrcholně barokní stavba v Karlově ulici v hlavním městě České republiky Praze. Palác je památkově chráněn.Má čtyři podlaží, a jeho součástí je ná..

Kostel Sv. Františka Serafínského Kostel Sv. Františka Seraf..

19km, Naplánovat výlet 

Kostel Sv. Františka Serafínského (také sv. Františka z Assisi) je dominantou pražského Křižovnického náměstí v České republice . Jde o barokní stavbu, postavenou v letech 1679 ..

Vyšehrad Vyšehrad

19km, Naplánovat výlet 

Vyšehrad se nachází cca. 3 km jihovýchodně od Pražského hradu, na pravém břehu Vltavy. Vyšehrad je historické opevnění, vznikl jako knížecí hradiště ve druhé polovině 10. století..

Plavecký stadion Podolí Plavecký stadion Podolí

19km, Naplánovat výlet 

Plavecký stadion Podolí je plavecký areál. Nachází se v hlavním města Praha. Areál nabízí vnitřní 50m plavecký bazén. Venkovní areál disponuje 50m a 33 m plaveckým bazénem. Dále ..

Klementinum Klementinum

19km, Naplánovat výlet 

Klementinum je komplex, který se nachází mezi Karlovou a Křížovnickou ulicí. Na staroměstské straně Karlova mostu, přímo v centru historické části Prahy. Původně zde byl roku 12..

Betlémská kaple Betlémská kaple

19km, Naplánovat výlet 

Betlémská kaple je situována na Betlémském náměstí v centru Prahy v České republice. Památka je významná tím, že zde ve 14. století kázal církevní reformátor Mistr Jan Hus. Betlé..

Rudolfinum Rudolfinum

19km, Naplánovat výlet 

Rudolfinum se nachází na náměstí Jana Palacha, při pravém břehu řeky Vltavy, na Starém městě pražském v Praze, která se nachází ve středočeském kraji České republiky. Rudolfinum ..

Karlovo náměstí Karlovo náměstí

19km, Naplánovat výlet 

Karlovo náměstí se nachází v Praze. Jedná se o jedno z největších náměstí v České Republice a dokonce se uvádí, že Karlovo náměstí je jedním z největších náměstí v Evropě. Je poj..

Praha Praha

19km, Naplánovat výlet 

Praha je hlavní město a nejdůležitější lokalita Česka. Místo leží v severozápadní části země, na křižovatce důležitých dopravních cest. Město je dobrým startovním místem pro pozn..

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »
Mapa na Vašem webu »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem